Приїхали в Польщу після 24.02, перебували 2 місяці, дитина навчалася в школі, оформляли тимчасовий прихисток. В зв’язку із потребою вийти на роботу в Україні змушені були повернут

Приїхали в Польщу після 24.02, перебували 2 місяці, дитина навчалася в школі, оформляли тимчасовий прихисток. В зв’язку із потребою вийти на роботу в Україні змушені були повернутися, 30 днів перебування закінчилися. Але обставини складаються так, що потрібно знову виїжджати за кордон і дитину відновлювати в школі з наступного навчального року, я так розумію, що всі соціальні пільги перебування в Польщі ми втратили. Як тоді і на яких умовах ми зможемо проживати в Польщі так щоб дитина змогла навчатися, а я працювати? І що для цього нам потрібно зробити? Дякую наперед за відповідь!

Поделиться

1 Ответ

  1. Після того як ви були відсутні на территорії Польщі 30 днів ви автоматично переходите на використання безвізу. у вас є 90 днів щоб знайти роботу і подати документи на карту побиту. Дитина також переходить на використання безвізу. Навчатись може від першого дня перебування в Польші. Подальше перебування залежне від того чи знайдете працедавця, який надасть документи на карту побиту.

    • 0
Оставь ответ

Оставь ответ

Загрузить
Загрузить

Выберите здесь тип видео.

Впишите только ID видео, например если ссылка выглядит так https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs то вписываете в поле "sdUUx5FdySs".