SPROSI PL Последние Вопросы

 1. Мария

  Треба буде внести актуальні дані до песеля. Можуть просить надати Ваше свідоцтво про шлюб з перекладом присяжним.

  Треба буде внести актуальні дані до песеля.
  Можуть просить надати Ваше свідоцтво про шлюб з перекладом присяжним.

  Свернуть
  • 0
aalan
Юлія
 1. Ви можете забрати свій паспорт в Україні, його перешлють зверніться до ЦНАП або міграційної служби у вашому місті. Ві можете заїхати до Польщі тепер тільки на основі безвізу - 90 днів. Ви не підпадаєте під міжнародний захист на 18 місяців.

  Ви можете забрати свій паспорт в Україні, його перешлють зверніться до ЦНАП або міграційної служби у вашому місті. Ві можете заїхати до Польщі тепер тільки на основі безвізу — 90 днів. Ви не підпадаєте під міжнародний захист на 18 місяців.

  Свернуть
  • 0
Анонимное
 1. Відсутні документи ( оригінали або нотаріально завірені копії) для справ, встановлених на порталі inPOL Foreigner Portal, слід надіслати поштою або здати до пункту обслуговування клієнтів Мазовецького воєводського управління у Варшаві, pl. Bankowy 3/5, під'їзд F зі сторони Al. Solidarności. ДокументЧитать далее

  Відсутні документи ( оригінали або нотаріально завірені копії) для справ, встановлених на порталі inPOL Foreigner Portal, слід надіслати поштою або здати до пункту обслуговування клієнтів Мазовецького воєводського управління у Варшаві, pl. Bankowy 3/5, під’їзд F зі сторони Al. Solidarności. Документи, подані таким чином, не підлягають перевірці та не засвідчуються як справжні копії оригіналу.

  Свернуть
  • 0
 1. Роман

  Апостиль не вимагають з цих питань. Вперше таке. Вишліть ще раз всі ці документи: копія + переклад присяжним перекладачем. Не забудьте на кожному документі написати номер справи у вехньому правому куті. Після чого, здебільшого, вас викличуть для того щоб ви показали оригінали. І все.

  Апостиль не вимагають з цих питань. Вперше таке. Вишліть ще раз всі ці документи: копія + переклад присяжним перекладачем. Не забудьте на кожному документі написати номер справи у вехньому правому куті.
  Після чого, здебільшого, вас викличуть для того щоб ви показали оригінали. І все.

  Свернуть
  • 1