SPROSI PL Последние Вопросы

sasha23078281
 1. Лучший ответ

  Так, зможете, але вам необхідно встановити аплікацію play24 та у налаштуваннях ввімкнути роумінг. Якщо цього не зробити ви зостанетесь повністю без зв'язку.

  Так, зможете, але вам необхідно встановити аплікацію play24 та у налаштуваннях ввімкнути роумінг. Якщо цього не зробити ви зостанетесь повністю без зв’язку.

  Свернуть
  • 0
Аноним
 1. Вам необхідно встановити аплікацію Play24, встановити її можете тут https://www.play.pl/play24/, сторінка і аплікація має 2 мови, польську та українську. На сторінці подайте номер телефону і вам буде надіслано посилання для завантаження актуальної версії аплікації. Після її встановлення в розділі DlЧитать далее

  Вам необхідно встановити аплікацію Play24, встановити її можете тут https://www.play.pl/play24/, сторінка і аплікація має 2 мови, польську та українську. На сторінці подайте номер телефону і вам буде надіслано посилання для завантаження актуальної версії аплікації. Після її встановлення в розділі Dla Cibe -> Pakiety — > оберіть безлімітний інтернет (у випадку якщо у вашому пакеті це можливо)

  Якщо в вашому пакеті не має такої опції можете брати тижневі безлімітні пакети але це дуже не дешево. На період літа подивіться тамже є безкоштовна опція отримати 100Gb інтернету задармо, можете собі теж підключити.

  Безліміт доступний не всіх пакетах, ящо все ж він вам потрібен, а в опціях не має, вам необхідно купувати новий пакет там де інтернет безлімітний, приблизно коштуватиме 49 зл. на місяць.

  Свернуть
  • 0
Badri
 1. Вам необходимо установить приложение Play24 и в настройках активировать роуминг, также карта должна была быть активирована в любой точке продаж карты, то есть зарегистрированная на ваше имя и фамилию и удостоверение личности, если чего-то из этого нет - карта не заработает.

  Вам необходимо установить приложение Play24 и в настройках активировать роуминг, также карта должна была быть активирована в любой точке продаж карты, то есть зарегистрированная на ваше имя и фамилию и удостоверение личности, если чего-то из этого нет — карта не заработает.

  Свернуть
  • 0
aalan
Анонимное
 1. Да, вы можете перейти на пакет ниже. Уточните вашего оператора и пакет

  Да, вы можете перейти на пакет ниже. Уточните вашего оператора и пакет

  Свернуть
  • 0
Анонимное
 1. Wsiewołod

  orange действительно очень плохой. вектра была у меня. все работало идеально. никаких притензий нет. поэтому я бы советовал либо вектра либо t-mobile

  orange действительно очень плохой. вектра была у меня. все работало идеально. никаких притензий нет. поэтому я бы советовал либо вектра либо t-mobile

  Свернуть
  • 0