SPROSI PL Последние Вопросы

Ірина
 1. Лучший ответ

  Так, але дитина повинна мати запрошення від школи - засвядчення. Приклад тут https://sprosipl.com/question/obrazec-priglashenija-rebenka-v-polskuju-shkolu-kak-vygljadit/. Школа видає безкоштовно і можуть отримати не тільки батьки.

  Так, але дитина повинна мати запрошення від школи — засвядчення. Приклад тут https://sprosipl.com/question/obrazec-priglashenija-rebenka-v-polskuju-shkolu-kak-vygljadit/. Школа видає безкоштовно і можуть отримати не тільки батьки.

  Свернуть
  • 0
Анонимное
 1. Краще народжувати тут, бо необхідно потім всі папери тлумачити. Так ви зможете залишитись по закінченню візи ще по безвізу на 90 днів. Вам також буде виплачено zasiłek macierzyński, але ви маєте бути тут на обліку. тому не зволікайте і у роджіновего лєкажа станьте на облік як вагітна, щоб вам належаЧитать далее

  Краще народжувати тут, бо необхідно потім всі папери тлумачити. Так ви зможете залишитись по закінченню візи ще по безвізу на 90 днів. Вам також буде виплачено zasiłek macierzyński, але ви маєте бути тут на обліку. тому не зволікайте і у роджіновего лєкажа станьте на облік як вагітна, щоб вам належали всі виплати. Такж образу не забудьте подати на 500+ на інші соціальні виплати.

  Свернуть
  • 1